View Cart0 items / $0.00
maxad

4 نکته طلایی بازاریابی با اینستاگرام برای فروشگاه های اینترنتی

در صورتی که قصد دارید از همان ابتدا فروشگاه تجارت الکترونیک شما با موفقیت پیش برود در این مطلب 4 روش یا نکته طلایی به شما آموزش می دهیم تا بتوانید ازیشترین سود را بکنید.

افراد زیادی هستند که به اینستاگرام علاقه مندند و به همین دلیل صاحبان کسب و کار و کارآفرینان هم به این پلتفرم اجتماعی گرایش پیدا کرده اند.

کانال رسانه های اجتماعی ماهانه بیش از 1 میلیارد کاربر فعال دارند و روزانه بیش از 500 میلیون کاربر فعال در آمار و ارقام به ثبت رسیده است.

تقریبا 80% اکانت های اینستاگرام، یک کسب و کار یا برند را فالو دارند و به همین دلیل این پلتفرم تبدیل به یک ابزار بازاریابی سودمند مخصوصا برای برندهای تجاری جدید تبدیل شده است.

از فروشگاه های کوچک گرفته تا مجموعه های صنعتی و تجاری بزرگ، هر صاحب کسب و کاری می تواند از طریق بازاریابی با اینستاگرام به تبلیغ محصولات یا خدمات خود با بیشترین میزان سود بپردازد.

با قابلیت های جدیدی مثل تگ کردن محصولات، IGTV، هشتگ به علاوه لینک های پروفایل در قسمت بیو، استوری های خرید و @shop، برندهای تجاری راه های بیشتری پیش روی خود برای تبدیل فالوورهای خود به مشتریان دائمی خود می بینند.

اما نکته مهم اینجاست برای فروش محصولات و کسب درآمد از خدمات در اینستاگرام باید استراتژی داشته باشید. در ادامه چند نکته بیان می کنیم که به فروشگاه های تجاری جدید کمک خواهد کرد تا از بازاریابی با اینستاگرام خود بیشترین سود ممکن را کسب کنند.

بازاریابی با اینستاگرام با 4 نکته و روش طلایی موفقیت آمیز خواهد شد

 

 1 - قابلیتی از اینستاگرام که برای شما بهترین گزینه هست را پیدا کنید

اکثر مردم تحت تأثیر این عقیده هستند که اینستاگرام، یعنی فقط پست کردن و انتشار عکس، اما حقیقت این است که این پلتفرم، قابلیت ها و ابزارهایی دارد که به شما کمک می کند تا محصول یا خدمات خود را به شکلی مؤثر بازاریابی کنید.

می توانید از قابلیت های مختلف استفاده کنید و سپس قابلیتی که برای محصول یا خدمات شما بهترین گزینه هست را انتخاب کنید. مثلا استوری های اینستاگرام مکانی عالی برای تبلیغ آنهاست.

شما می توانید عکس یا ویدیو آپلود کنید. می توانید از انواع مختلف ویدیوها استفاده کنید مثل boomerang، superzoom و rewind (ویدیو معکوس) استفاده کنید که همگی به نوعی در تولید محتوای خلاق به شما کمک می کنند.

البته توجه هم داشته باشید که استوری های اینستاگرام فقط 24 ساعت باقی می مانند پس اگر محصول جدیدی دارید، رویدادی برگزار خواهید کرد یا پیشنهاد با مدت زمان محدود دارید روشی عالی برای جذب علاقه مخاطب هدفتان است.

برای اینکار کافیست در زمانی که کاربران شما بیشترین میزان فعالیت را دارند، استوری ها را پست کنید تا تعامل و ارتباط فوری برقرار کنید.

مثلا Sean Lowe در اینستاگرام از قابلیت های مختلف موجود در این پلتفرم برای بازاریابی با اینستاگرام به نحو احسن استفاده کرده است. ویدیوهای مختلفی پست می کند که هم با صفحه ویدیوی اینستاگرام کاملا تناسب دارد و هم این برند، طیفی از محصولاتی که توسط خودشان طراحی شده را به رخ می کشد.

چگونه اکسپلور اینستاگرام را حذف کنیم